אודותינו

אודותינו

"אונליין שלטים מספקת פתרונות שילוט יחודיים ומתקדמים, בכל גודל וצורה שתבחרו ובכל מקום בארץ"

עולם ההפקות מתחדש ומתקדם כל העת, רעיונות חדשים, מיקומים מיוחדים, חיתוכים והבלטות שונות, מידות השלטים שהולכים וגדלים בשנים האחרונות למימדים אדירים, לכן אנו באונליין שלטים שמים דגש מיוחד על המצאת פתרונות חדשניים וחשיבה מחוץ לקופסא על מנת להיות הראשונים והבולטים ביותר.

אם אתם באים בראש של משהו ייחודי ויוצא דופן, צוות המומחים של און ליין שלטים ישבו יחד איתכם ויספקו לכם מנסיונם העשיר את כל המידע שאתם צריכים בכדי להוציא פרויקטיים חדשניים ומקוריים, בבולטות וניראות מירביים, שייצרו את החשיפה אותה אתם מחפשים.

צוות אונליין שלטים בעל ניסיון רב שנים בתחום ההפקות, השילוט והפרסום. תחת ידינו יצאו פרוייקטים מורכבים שבוצעו בדייקנות וביעילות, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים צפופים במיוחד. אנו מרחיבים ומגדילים את מעגל אנשי הצוות באופן קבוע על מנת לעמוד בהספקים ובלוחות הזמנים של הלקוחות הרבים בלי לוותר על השירות המיוחד והידוע של אונליין שלטים.

רק אצלנו תוכלו למצוא את כל השירותים תחת קורת גג אחת, מייעוץ ראשוני, עיצוב, חיתוכים מיוחדים בכל גודל וצורה שתבחרו, ההדפסה מקצועית בגימור מדוייק ועד לבנייה והתקנה על ידי צוות מיומן ומנוסה.

אצלנו באונליין שלטים תמצאו מגוון עצום של אפשרויות פרסום והפקה, עם המוצרים החדשניים ביותר וצוות מומחים אשר יתאימו לכם את חבילת השילוט והמיתוג המדויקת בשבילכם.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית העבודות שלנו, לקבל המלצות מלקוחותינו, לפנות אלינו לייעוץ מקצועי ולקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.