מתקני תצוגה

מתקני תצוגה

רול אפ - Roll Up אונליין שלטים

רול-אפ

רול אפ הינו שילוט שיווקי, שיתרונותיו גלומים בנוחות הנשיאה שלו, ההרכבה והעמדתו במקומות ייעודיים. בהתאם, הרול אפ מושלם
לגלריה המלאה
Pop up

פופ-אפ

שלטי פופ אפ הם מערכת נבנית של דוכנים, מוקדי מכירות זמניות וכד', שנועדו כדי לסייע לבעלי עסקים להקים במהירות את הדוכן, ולפרקו
לגלריה המלאה
A stewardess stand 2

דוכן דיילים

דוכן דילים הינו דוכן זמני המוקם על ידי עסקים או ארגונים, במטרה לשווק את העסק, לקדם מכירות, להעביר מידע או לכל מטרה אחרת.
לגלריה המלאה

דוכן דיילים

Kappa facility 5

מתקן קאפה

עסקים רבים בוחרים להציג בפני לקוחותיהם באירועי קד"מ פרסומות או מסרים שיווקיים דווקא על קאפה. במקרה כזה, נוכל להציע
לגלריה המלאה

מתקן קאפה

Motiov 6

מולטיקיוב

המולטיקיוב הינו קיר במה מתכוונן, שניתן להתקנה קלה ביותר ונועד לשמש עסקים וארגונים באירועי קד"מ שונים, כנסים וכד'. השילוט
לגלריה המלאה

מולטיקיוב

מתקן מגנט - אונליין שלטים לעסקים

מתקן מגנט

לצד שלטי הקד"מ הנוספים שלנו, מתקן מגנט הוא האופציה המומלצת, המתקדמת והמתאימה ביותר לבעלי עסקים, ארגונים או
לגלריה המלאה

מתקן מגנט

Terraces and Coles Exhibitions 1

טראסים וקוליסת תערוכות

הקוליסות הינן מבנים מיוחדים שנועדו לשפר את נאות העסק ולהציג את לוגו, פרסומת או מסר העסק והארגון. הקוליסות ממוקמות
לגלריה המלאה

טראסים וקוליסת תערוכות

מתקני תצוגה

מתקני תצוגה נמצאים בכל מקום כמעט בלי שנשים לב, אך יש להם השפעה רבה ביותר על הצלחת עסקים ואסטרטגיות השיווק שלהם. בהתאם, חברתנו תשמח ללוות אתכם בדרך לקבלת מתקני תצוגה המושלמים, בעזרת מעטפת של שירותים הכוללים עיצוב, הדפסה, חיתוך ועוד! אז מה להדפיס לכם?

מתקני תצוגה: ישר ולעניין

מתקני תצוגה הוא כינוי נרחב לשלל מוצרי דפוס ועיצוב, שנועדו לסייע לעסק, לחברה או לארגון בקידום מכירות או למטרות שיווקיות מכל סוג. מתקני תצוגה כמו גם שלטים שיווקיים שונים שיוצבו במקומות שונים, כמו כנסים, בניין המשרדים וכד'.

מדוע כל עסק, ארגון או חברה צריכים מתקני תצוגה?

ראשית, בדיוק כמו שנוהגים לומר, פשוט אין טוב יותר ממראה עיניים, בעיקר כשמודבר ברושם ראשוני על העסק. ככל עוד שמתקני התצוגה יהיו מושקעים יותר, מעוצבים יותר ורלוונטיים עבור הלקוח, כך גם השיווק של העסק יעבוד טוב יותר, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. מתקני תצוגה מסייעים ללקוח לזכור אתכם לטובה וכן, להתרשם לטובה ממה שיש לכם להציע.

שנית, מעבר לחשיבות הבסיסית של מתקני תצוגה למשיכת תשומת לב הלקוחות, חשוב לחדד ולהסביר כי אנו חיים היום בעולם תחרותי, בו כל עסק מנסה לבלוט בשטח ע"י מציאת דרכים יצירתיות לקדם את המוצרים, השירותים והמסרים של החברה. במציאות כזו, מתקני תצוגה (לצד שאר טכניקות הפרסום) יכולים לעזוק לעסק או לארגון להיתפס כייחודי, אמין, מרשים ומקצועי יותר (אתם מוזמנים להוסיף לרשימה עוד תכונות רבות). עיצוב נכון בשילוב עם טכניקת קד"מ נכונה, היא וודאי הדרך להצלחה ולהגעה לתשומת לב הלקוחות.

הדפסת ויצירת מתקני תצוגה באונליין שלטים: הבחירה הנכונה עבור העסק שלך  

חברתנו מציעה ללקוחותיה תהליך ייחודי של יצירת והדפסת מתקני תצוגה מגוונים הכולל ייעוץ אמין ויעיל וכן, תהליך ייצור הכולל הדפסה, חיתוך וגימור הנעשים ע"י אנשי המקצוע המיומנים ביותר, בעזרת הטכנולוגיות התקדמות והמכשור המדויק בבית הדפוס שלנו.

לפרטים נוספים אודות מתקני תצוגה של אונליין שלטים, הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר, או להשאיר פרטים באתר.